RYSUNEK REALISTYCZNY

🤓 Zajęcia z rysunku rozwijają wyobraźnię i uczą myślenia przestrzennego. Kierowane są zarówno dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z rysunkiem, jak i tych, którzy chcieliby rozwijać posiadane już umiejętności. Na zajęciach przedstawiane są m.in. zasady cieniowania, zasad kompozycji czy proporcji.

Ponadto kursanci poznają tajniki kilku technik rysunkowych przydatnych w dalszych etapach przygody z rysunkiem, rozpoczynając swoją naukę od zwykłego szkicu. Rysunek uczy przede wszystkim obserwowania, aby pomóc zrozumieć i przenosić na papier to, co się widzi.
HARMONOGRAM

Szczegółowy plan zajęć dostępny jest w zakładce harmonogram.

CENNIK

➡️ 1 lekcja: 45 zł
➡️ pakiet 4 lekcji: 160 zł

ZAPISY I INFORMACJE

📌 W związku z ograniczoną ilością miejsc – zapraszamy do zapisów 📩 przez messengera lub mailowo.

prowadząca Wioletta braunsejs

☑️ Rysunek to jej pasja, którą od najmłodszych lat doskonaliła pod okiem swego wuja i jednocześnie znanego artysty plastyka – Norberta Hansa. Już w wieku 11 lat została laureatką ogólnopolskiego konkursu.

☑️ W latach 2010-2012 pogłębiała swoją naukę u mgr inż. arch. Piotra Gawłowskiego, który nauczył ją architektonicznego podejścia do rysunku. Na swoim koncie ma wiele wystaw w różnych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Chełmnie czy Łodzi. Specjalizuje się także w rysunkach fotorealistycznych, które do złudzenia przypominają fotografie.