Matematyka- przedmiot, który często sprawia problem dzieciom … i spędza sen z oczu rodzicom. W większości szkół podstawa programowa wymusza na nauczycielach prowadzenie nudnych lekcji. Brakuje czasu na zaszczepienie pasji i polubienie tego przedmiotu.

Nie musi tak jednak być – umiemy matematykę odczarować i pomóc zrozumieć. Wierzymy, że odpowiednio prowadzone zajęcia mogą dać naszym dzieciom potencjał i wiedzę, z której będą mogły czerpać nie tylko teraz, ale również w życiu zawodowym👌.

Pomożemy Waszym dzieciakom pokochać matematykę i zrozumieć jej najtrudniejsze zawiłości  🧐🤓.

📌 Zapraszamy na przystaniowe warsztaty matematyczne, we współpracy z  MathRides (Helen Doron Education Group).

Założenia nauki

👉 Małe grupy (5-8) – abyśmy mogli skoncentrować się na indywidualnych predyspozycjach dziecka oraz wychwycić talenty matematyczne,
👉 Motywowanie do nauki – wykorzystujemy unikalne techniki uczenia się każdego dziecka – gry, muzykę, ruch, zabawę – lekcje są zajmujące i efektywne,
👉 Budowanie pewności siebie dziecka i samodzielności, poprzez pozytywne wzmocnienia , co zachęca do dalszych wyzwań i nauki.


Harmonogram i cennik zajęć

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w podziale na grupy, zgodnie z harmonogramem.

➡️ Szczegółowe informacje nt. podziału grup i cennika można uzyskać kontaktując się z nami poprzez messengera lub mailowo.
Po podpisaniu umowy każde dziecko otrzymuje od nas plecaczek pełen materiałów – pakiet książek, zeszyty ćwiczeniowe, karty pracy i płyty CD. Mamy też aplikację do zadań domowych online.

O MathRiders

MathRiders podąża za realizowaną w szkołach podstawą programową, dzięki czemu nasi uczniowie mają na bieżąco wyjaśniane wszystkie zagadnienia poruszane na lekcjach matematyki w szkole.Co więcej dzieciaki mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji online i pomocy przy rozwiązywaniu prac domowych zadawanych zarówno na naszych zajęciach jak i w szkole!
👌Kluczem do sukcesu są również wyjątkowi nauczyciele: zaangażowani i kompetentni, którzy prowadzą zajęcia w taki sposób, by uczniowie sami odkrywali matematyczne prawa.

📌 Więcej o programie wg podziału na grupy wiekowe możecie dowiedzieć się na stronie MathRiders.