KARATE/

 

 

 

TEN CUDOWNY CZAS … gdy dziecko jest tylko z nami. Może trwać rok często też dłużej…. Patrzymy jak nasze maleństwo zaczyna się zmieniać – gaworzyć, siadać, raczkować… Zaczynamy znowu myśleć o sobie i swoich potrzebach.

Drogie mamy 💕 dziś to głównie do Was kierujemy swoje myśli, bo same potrzebowałysmy takiego wsparcia. Zapewnimy Wam profesjonalną opiekę godzinową nad Waszymi maluchami, gdy Wy musicie załatwić własne sprawy – odwiedzić lekarza 👨‍⚕️, kosmetyczkę🧖‍♀️, fryzjera💇‍♀️… A może zechcecie w ciągu dnia poćwiczyć 🧘‍♀️ lub pouczyć się z nami 👩‍🏫?

W tym czasie na Wasze dzieci bedzie czekała animatorka, ktora zapewni wesołą zabawę oraz zaopiekuje się nimi.

Jesli zaś boicie sie zbyt szybkiego rozstania – możecie zostać z maluchami i patrzeć jak integrują sie z innymi dziećmi i opiekunkami.
Możecie wraz z nimi brać udział w gordonkach i sensoplastyce. Obiecujemy radość 🤩

KIEDY?

Opiekę godzinową zapewniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -14.
W tym czasie do Państwa dyspozycji będą dedykowane osoby, które zajmą się maluchami (od 6m+).

CENNIK
  • 1-sza godzina – 30 zł
  • każda kolejna godzina 10 zł
  • Dla mam korzystających z naszych zajęć (zumba, streching, hiszpański…) opieka nad dzieckiem w tym czasie jest bezpłatna.

 

W danym dniu dziecko pod opieką rodzica/opiekuna może korzystać z sali zabaw bezpłatnie.

STREFA PRACY

Myślimy o Was drodzy Rodzice… myślimy również o Waszej pracy, nawet gdy Wy myślicie o wakacjach 🌴🧳✈️ i weekendzie🍻🚴‍♀️🎠
… i z tego myślenia wynikło coś dobrego 🥰 – damy Wam miejsce do pracy. Będziecie mogli bliżej lub dalej od dziecięcego zgiełku pracować, podczas gdy Wasze dziecko będzie się bawić.

W praktyce oznacza to bezpłatne WiFi 📡💎 i możliwość podłączenia notebooka 💻🔋🔌 w strefie kawiarnianej.

A jeśli przytrafi się telekonferencja? 😲
Cóż… podołamy i temu 👌, bo dysponujemy osobną salką, w której w ciągu dnia możecie się całkowicie poświęcić pracy – choćby chwilowo 🤓

🎈☀️Więc mamy receptę na wszystkie te dni, gdy nie dojedzie opiekunka, gdy zamkną przedszkole/żłobek, lub zwyczajnie wtedy gdy chcecie home office zamienić w cafe office, a jednocześnie macie pod opieką dziecko.

Tak rodzice…. myślimy o Was każdego dnia, by ułatwić Wam godzenie wielu obowiązków i dodać do nich odrobinę przyjemności , dobrej kawy ☕️ i nie tylko…🥤🍰.