Czym jest TBC?

TBC (ang. total body conditioning) to zajęcia typu 2 w 1, które łączą ćwiczenia aerobowe, przyspieszające puls i oddech, z ćwiczeniami wzmacniającymi. Do treningu używane są takie sprzęty jak: hantle, tubingi (gumy z rączką), czy obciążenia na nogi 🤸‍♀️🏋️‍♂️🧘‍♀️.

Sekwencje ćwiczeń wymyśla prowadzący – w naszym przypadku Marta Truszkowska – licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, ze specjalizacją fitness, instruktor Fit and Jump, a prywatnie mama 5latka i fanka kotów. Uwielbia sport pod każdą postacią – biega w maratonach, pływa, skacze na trampolinach, jeździ na rowerze. Swoją pasją i energią będzie zarażać na zajęciach. Obiecuje też, że da nam niezły wycisk 👊💪.

Kiedy?

Dni z TBC w naszej przystani to poniedziałki i piątki.
Sprawdź dokładny harmonogram zajęć.
Wspólnie zadbajmy o piękne, sprawne i zdrowe ciało.
Zapraszamy do zapisów przez messengera i mailowo

Cennik zajęć

➡️ 35 zł wejście jednorazowe
➡️ karnet 4 wejścia 120 zł
➡️ karnet 8 wejść 220 zł
Płatność na miejscu gotówką lub kartą.

Dla kogo TBC?

To doskonałe zajęcia dla tych, którzy unikają sal fitness, bojąc się, że nie poradzą sobie kondycyjnie. Pierwsze treningi można zacząć bez ciężarków, a kiedy wzmocnimy formę, można już sięgnąć po hantle albo zwiększyć ich wagę 💪 . Nie ma podziału na zajęcia dla zaawansowanych i początkujących, więc w każdym momencie można dołączyć do grupy. Ograniczeń wiekowych nie ma. Jeśli jednak coś ci dolega, warto o tym poinformować instruktora przed zajęciami, by dopasował mniej forsujący zestaw 🤸‍♀️🏋️‍♂️🧘‍♀️. Dzięki ćwiczeniom skóra jest lepiej ukrwiona i napięta, co widocznie pomaga walczyć z rozstępami i cellulitem. TBC jest optymalne również dla kobiet, które chcą wrócić do formy po porodzie.

Co dają ćwiczenia TBC?

💪 Zajęcia TBC dają dwa rezultaty: wzmocnienie mięśni i ogólnej kondycji oraz spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę ogólnej wydolności organizmu
💪 Dzięki tym ćwiczeniom jesteśmy silniejsi i sprawniejsi, a już po kilkunastu treningach, żeby porządnie się zmęczyć, będziesz trzeba zastosować większe obciążenie.
💪 TBC powodują rozciągnięcie mięśni, a w efekcie wysmuklenie całej sylwetki.

Pamiętajmy jednak, że podstawą sukcesu jest cykliczność.