Scroll Top

Czy Wasze dzieciaki to żywe srebro, kochają tańczyć i bawić się w rytmie muzyki ? Zapraszamy na lekcje baletu w naszej przystani💎 Zajęcia poprowadzi  absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, zawodowa tancerka i wielokrotna Mistrzyni Tańców Polskich w formie towarzyskiej. Od lat pracuje z dziećmi i nie tylko ucząc baletu, tańca klasycznego i towarzyskiego.

Balet pomaga dzieciom zwiększyć sprawność ruchową, poprawić zwinność, rozwinąć świadomość ruchów i możliwości własnego ciała, wzmocnić mięśnie, uelastycznić ścięgna oraz nadaje ruchowi płynności i lekkości 🧚‍♀️ 

Wszystko to, wpływa pozytywnie nie tylko na ciało💪, ale także i umysł🧠.

W tej grupie dzieci nauczą się również profesjonalnej terminologii tańca klasycznego- „co to jest soté i arabesque?”. Poznają tajemnice stretchingu.

Odpowiemy na wiele „trudnych” pytań np. „dlaczego baletnicy, która robi piruety nie kręci się w głowie?” 🕵️‍♂️ 🤔🧐i choć brzmi to poważnie naszym celem jest nauka poprzez zabawę.

Najważniejsze jest to, że rozwijamy potencjał dzieci, poszukujemy pozytywów, nie braków. A wszystko to w kojącym rytmie muzyki klasycznej  🎼💎

CENNIK

Rozkład zajęć znajdziecie w zakładce harmonogram. Zajęcia są prowadzone w podziale na grupy wiekowe:
☀️ koszt 1 lekcji: 50 zł
☀️ pakiet 4 lekcji: 180 zł,

Lekcje trwają 45 min.
Dla małych uczestników SALA ZABAW w dniu zajęć GRATIS

Karnety są ważne 5 tygodni (4 zajęcia).
Można je przedłużyć w przypadku choroby dziecka – 1 raz.🌡Odrabiamy karnet jako 5-te zajęcia (dlatego karnet jest ważny 5 tygodni).
Nieobecności należy zgłaszać DZIEŃ WCZEŚNIEJ za pośrednictwem messengera lub sms na nr: 690 964 474

ZAPISY

Czy są tutaj rodzice małych tancerek💃 i tancerzy🕺🧐 Czekamy na Was 🥰
Zapraszamy do kontaktu poprzez messengera lub mailowo: (w tytule: balet)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

🎼 Dzieciom musi być wygodnie. Typowy strój do zajęć: rajstopki, kostium, może być spódniczka, ale nie musi. Najważniejsze są buciki 🥿 – mogą być miękkie, taneczne baletki antypoślizgowe (skórzana podeszwa), miękkie tenisówki z elastyczną podeszwą lub skarpetki antypoślizgowe.

Ze względów bezpieczeństwa dzieci nie mogą tańczyć boso, ani w normalnych bucikach.
Włoski spinamy, aby nie przeszkadzały baletnicom w tańcu 👧👌

Galeria Balet