Czy Wasze dzieciaki to żywe srebro, kochają tańczyć i bawić się w rytmie muzyki ? Zapraszamy na lekcje baletu w naszej przystani💎 Zajęcia  poprowadzi Marta Kajszczak – zawodowa tancerka baletowa i pedagog baletu.

Balet pomaga dzieciom zwiększyć sprawność ruchową, poprawić zwinność, rozwinąć świadomość ruchów i możliwości własnego ciała, wzmocnić mięśnie, uelastycznić ścięgna oraz nadaje ruchowi płynności i lekkości 🧚‍♀️ 

Wszystko to, wpływa pozytywnie nie tylko na ciało💪, ale także i umysł🧠.

W tej grupie dzieci nauczą się również profesjonalnej terminologii tańca klasycznego- „co to jest soté i arabesque?”. Poznają tajemnice stretchingu.

Odpowiemy na wiele „trudnych” pytań np. „dlaczego baletnicy, która robi piruety nie kręci się w głowie?” 🕵️‍♂️ 🤔🧐i choć brzmi to poważnie naszym celem jest nauka poprzez zabawę.

Najważniejsze jest to, że rozwijamy potencjał dzieci, poszukujemy pozytywów, nie braków. A wszystko to w kojącym rytmie muzyki klasycznej  🎼💎

CENNIK

Rozkład zajęć znajdziecie w zakładce harmonogram. Zajęcia są prowadzone w podziale na grupy wiekowe:
☀️ Zajęcia baby balet (dzieci 2,5-3,5): koszt 1 lekcji: 45 zł, pakiet 4 zajęć: 150 zł, czas lekcji: 30 min. – zajęcia bez rodziców
☀️ Zajęcia baletowe – grupa młodsza (4-5): koszt 1 lekcji: 45 zł, pakiet 4 zajęć 150 zł, czas lekcji 45 min.
☀️ Zajęcia baletowe – grupa starsza (6+): koszt 1 lekcji: 45 zł, pakiet 4 lekcji: 150 zł, czas lekcji: 45 min.

Karnety są ważne 4 kolejne zrealizowane przez naszych instruktorów zajęcia (zazwyczaj ok. 30 dni).
Można je przedłużyć w przypadku choroby dziecka – 1 raz.🌡Odrabiamy karnet jako 5-te zajęcia (pierwsze zajęcia wypadające po zakończeniu karnetu).
Nieobecności należy zgłaszać DZIEŃ WCZEŚNIEJ za pośrednictwem messengera lub sms na nr: 690 964 474

ZAPISY

Czy są tutaj rodzice małych tancerek💃 i tancerzy🕺🧐 Czekamy na Was 🥰
Zapraszamy do kontaktu poprzez messengera lub mailowo: (w tytule: balet)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

🎼 Dzieciom musi być wygodnie. Typowy strój do zajęć: rajstopki, kostium, może być spódniczka, ale nie musi. Najważniejsze są buciki 🥿 – mogą być miękkie, taneczne baletki antypoślizgowe (skórzana podeszwa), miękkie tenisówki z elastyczną podeszwą lub skarpetki antypoślizgowe.

Ze względów bezpieczeństwa dzieci nie mogą tańczyć boso, ani w normalnych bucikach.
Włoski spinamy, aby nie przeszkadzały baletnicom w tańcu 👧👌

Galeria Balet