Nad Przystanią – klubokawiarnia edukacyjna to m.in. zupełnie nowa sala zabaw na terenie miasta Ząbki (🌍 obok Drewnicy/niedaleko Makro), która jest przestrzenią otwartych możliwości.  Zapewniamy ciekawą konstrukcję do biegania i wspinania się, dużą trampolinę oraz basen z kulkami. Dzieciaki poza mnóstwem zakamarków, przejść i zabawek, znajdą też miejsce na odpoczynek i wyciszenie.

Dlaczego My?
  • Dla Państwa wygody, oprócz sali zabaw posiadamy również 2 sale edukacyjne, w których organizujemy m.in urodziny. Dzięki temu solenizant oraz goście, jak również pozostali klienci, mogą czuć się komfortowo.
  • Sala baletowa, a której organizowane są zajęcia oraz przejęcia urodzinowe jest klimatyzowana.
  • Cała przestrzeń sali zabaw jest zaprojektowana w taki sposób aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę. Podłoga w sali zabaw, po której często raczkują najmłodsi, została wykonana w taki sposób aby jej odkażanie było jak najbardziej skuteczne.
  • W weekendy organizujemy liczne atrakcje, jak np. występy podróżników, pokazy naukowe  bądź występy teatrzyków. Kalendarium wydarzeń można śledzić tutaj.
  • Zapewniamy dużo wygodnych miejsc do siedzenia, z możliwością podłączenia laptopa/innych urządzeń, skorzystania z WIFI.
  • Zapewniamy bogatą ofertę kawiarnianą. Pyszna kawa z ekspresu, najlepsze gofry w regionie (wg. naszych stałych klientów ;). Naleśniki, kanapki to tylko niektóre pozycje w menu.
  • Dziecko korzystające ze stałych zajęć bądź organizowanych wydarzeń, korzysta w danym dniu z sali zabaw za darmo.
  • Posiadamy przyjazny model płatności. Jako jedyni w miejscowości Ząbki oferujemy Państwu wykupienie opcji NO LIMIT (dowolny czas zabawy w danym dniu) za niewielką dopłatą.

W tygodniu dzieci poza salą zabaw mają do dyspozycji również wybór zajęć dodatkowych. Warto zapoznać się z harmonogramem stałych zajęć oraz uważnie śledzić kalendarium wydarzeń, aby nie pominąć żadnego wydarzenia. Zachęcamy również do polubienia naszej strony na Facebook: SALA ZABAW ZĄBKI, aby zawsze być na bieżąco również z promocjami.

Informacje Organizacyjne

⭐️ Wszyscy (i dorośli i dzieci) nosimy skarpetki (względy higieniczne) a dzieci skarpetki antypoślizgowe (również względy bezpieczeństwa).

⭐️ Nie spożywamy posiłków w strefie zabaw. Zapraszamy do korzystania ze stolików kawiarnianych.

⭐️ Dysponujemy przewijakiem, podgrzewaczem do butelek i słoiczków oraz pokojem do karmienia dla mam (z wygodnym fotelem).

⭐️ Mamy WiFi i jest możliwość podłączenia notebooka.

Regulamin

Sala Zabaw „Nad Przystanią” – Regulamin

Cennik Tygodniowy

➡️ 1 godzina: 17 zł, rodzeństwo : 27 zł,
każde rozpoczęte pół godziny 8 zł/dziecko
➡️ 2 godziny: 27 zł, rodzeństwo: 45 zł
każde rozpoczęte pół godziny 7 zł/dziecko

➡️ więcej godzin – no limit 🤩 : 35 zł, rodzeństwo:  55 zł

Cennik Weekendowy

➡️ 1 godzina: 19 zł, rodzeństwo : 35 zł,
każde rozpoczęte pół godziny: 8 zł
➡️ 2 godziny: 35 zł, rodzeństwo: 55 zł
każde rozpoczęte pół godziny 10 zł/dziecko

➡️ więcej godzin – no limit 🤩 : 40 zł, rodzeństwo: 65 zł

⚓️ skarpetki : 6 zł/para

Sposób płatności

Karta, BLIK lub gotówka.

Sala Zabaw Ząbki - zobacz zdjęcia ...

Zdjęcia sali zabaw Nad Przystanią, jak również inne zdjęcia, obejrzysz również w dziale Galeria.