Scroll Top
CO TO JEST LEGO ROBOTYKA? 🤖🔩⚙️

Zajęcia z Robotyki Lego wprowadzą dzieci w niezwykle fascynujący świat robotyki i programowania. Mali konstruktorzy budują roboty z kolorowych klocków Lego, a następnie ożywiają je przy pomocy oprogramowania. Warsztaty to przede wszystkim wyśmienita zabawa, która uczy w przyjazny i zabawny sposób, pobudza fantazję i zachęca dziecko do dalszego odkrywania świata.

Na warsztatach dzieci będą konstruować, programować i testować zbudowane przez siebie roboty. Bawić się nauką, spędzać miło czas oraz uczyć się jak działają maszyny. Poznają zasadę działania różnego rodzaju silników, czujników, przekładni i innych połączeń elektroniki z mechaniką.
CENNIK
☑️ Wiek: 5+
Czas: 60 minut – młodsza grupa

Cena: 65 zł/od osoby za zajęcia
Karnet: 240 zł/4 spotkania

Rozkład zajęć znajdziecie w zakładce harmonogram. 

HARMONOGRAM

Harmonogram zajęć dostępny jest tutaj.

ZAPISY

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez messengera lub mailowo: (w tytule: LEGO)

CO ROZWIJAJĄ TAKIE WARSZTATY?
Blok zajęć z robotyki dla dzieci to wyśmienita okazja do rozwinięcia kompetencji informatycznych i technicznych. Jest to również szansa na kształcenie wyobraźni przestrzennej oraz twórczego i logicznego myślenia. Te elementy pozwolą by łatwiej i sprawniej zaprzyjaźnić się w późniejszym okresie z przedmiotami ścisłymi. ‍🎓💻  Dzięki warsztatom inżynierowie nie zauważą nawet jak wiele nauczą się podczas budowania i programowania robotów.👍
CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO NA WARSZTATACH? 🤖🛰

Na warsztatach dzieci będą konstruować, programować i testować zbudowane przez siebie roboty. Bawić się nauką, spędzać miło czas oraz uczyć się jak działają maszyny. Poznają zasadę działania różnego rodzaju silników, czujników, przekładni i innych połączeń elektroniki z mechaniką. ⚙️🔩🔧

Równie często co z opracowanych instrukcji dzieci będą budować z wg pomysłu –  z połączenia dziecięcej kreatywności z klockami i elektroniką LEGO, zawsze wychodzi coś wyjątkowego. ️

❓ Wyścigi, pojedynki sprawnościowe oraz walki robotów?
❓ A może walki minisumo robotami z serii LEGO MINDSTORMS EV3 na specjalnym ringu o średnicy 82 cm czy zawody piłki nożnej?
❓Dla najmłodszych bezprzewodowe roboty z serii Wedo 2.0? Skaczące zwierzątka, jeżdżące pojazdy, helikoptery, sprzęty kosmiczne?
GDZIE JESZCZE?

Ofertę  robotyki LEGO kierujemy również do przedszkoli i szkół – zachęcamy rodziców do przesyłania nam kontaktów do placówek, w których miałyby być prowadzone takie zajęcia. Cennik ustalany jest indywidualnie.

Galeria Lego Robotyka