Zapraszamy na przygodę z językiem angielskim wszystkich rodziców tych, którzy nie mają na niego czasu i motywacji w  zwykłym trybie. Oferujemy Wam realną pomoc – w trakcie zajęć możecie pozostawić pod opieką swoje dziecko.

Zajęcia w naszej klubokawiarni poprowadzi Katarzyna Konera, która już od 11 lat uczy z sukcesami języka angielskiego i hiszpańskiego. Z wykształcenia jest  tłumaczem języków specjalistycznych, w praktyce pasjonatką nauczania dzieci, młodzieży a zwłaszcza dorosłych w biznesie. Ma doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów Cambridge (Starters, Movers Flyers, FCE, LCCI), egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalisty, matury podstawowej i rozszerzonej.

Jest absolwentką kierunku tłumaczenie specjalistyczne na Uniwersytecie Warszawskim, z którego uzyskała tytuł magistra. Ukończyła również studia podyplomowe Business Studies in English (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz szkolenie i liczne kursy z nauczania w biznesie.

Wybierz zajęcia, które najbardziej Ci odpowiadają

Angielski dla dorosłych – to specjalistyczny kurs języka angielskiego (Business English):

W ramach kursu poruszone będą takie zagadnienia, które grupa wspólnie wytyczyć jako cel. Poz podniesieniem poziomu – ruszamy z B1 w górę 🙂

Harmonogram zajęć znajdziesz tutaj.

Cennik

📍70 zł/lekcja lub 240 zł za 4 lekcje. – przedpłata
📍80 zł/lekcja lub 260 zł za 4 lekcje. – w dniu zajęć

Podejmiesz wyzwanie „FCE challenge” ? 🙂

Dla przypomnienia: egzamin FCE, inaczej First Certificate in English, to wg Poziomów Rady Europy egzamin na poziomie zaawansowania językowego B2, czyli upper intermediate (średnio zaawansowany). Egzamin ten potwierdza znajomość angielskiego na poziomie wystarczającym do pracy w środowisku anglojęzycznym, a zatem jest uznawany przez wielu pracodawców na świecie, od małych przedsiębiorstw po wielkie międzynarodowe korporacje.

FCE składa się z czterech części: Reading (Czytanie ze zrozumieniem), Use of English (Test gramatyczno-leksykalny), Writing (Pisanie), Listening (Słuchanie) oraz Speaking (Mówienie).

Jeśli jesteś w stanie podjąć wyzwanie i popracować wspólnie nad wszystkimi wymienionymi umiejętnościami, aby ostatecznie zakończyć naukę pozytywnie zdanym egzaminem, serdecznie zapraszamy. Będzie intensywnie, ale miło i ciekawie.

Harmonogram zajęć znajdziesz tutaj.

Cennik:

📍Koszt: 70 zł/lekcja
📍Pakiet 4 zajęć: 250 zł
📍 80 zł/lekcja lub 270 zł za 4 lekcje. – płatność w dniu zajęć

ZAPISY I INFORMACJE

📌 W związku z ograniczoną ilością miejsc – zapraszamy do zapisów 📩 przez messengera lub mailowo.