Scroll Top
Karate KIDS

⚓️To najlepsze zajęcia dla dzieci pełnych energii, uwielbiających ruch.  Dobór ćwiczeń na treningach uwzględnia wiek dzieci w grupie, ich możliwości ruchowe i percepcyjne.

⚓️Trenerzy kształtują w dzieciach sportowe zasady fair-play i podporządkowania się regułom sportu, uczą odwagi i pewności siebie, budują w dzieciach wiarę w swoje możliwości. Każda forma zajęć ruchowych jest dla dziecka działaniem prozdrowotnym.

⚓️Zajęcia karate są ukierunkowane na konkretną dyscyplinę, początkowo elementy karate są wplecione w zabawy ruchowe, z czasem dzieci nabierają umiejętności typowych dla tej sztuki walki – na etapie przedszkolnym są to zajęcia bezkontaktowe – dzieci uczą się poprawnych technik, jest dużo ćwiczeń wzmacniających rozciąganie.

CENNIK

Rozkład zajęć znajdziecie w zakładce harmonogram.
☀️ 45 zł / 1 spotkanie
☀️ 160 zł – 4 spotkania – cena regularna

Zajęcia prowadzone są 2 dwóch grupach wiekowych:
☀️ dzieci do 4,5 lat
☀️ dzieci 5 +
po roku uczestnicta zajęć dzieci minimum 6letnie mogą przystąpić do pierwszego egzaminu

Karnet jest ważny 30 dni. Może być przedłużony maksymalnie 1 raz w ciągu miesiąca,  o ile nieobecność zostanie zgłoszona min. dzień wcześniej.
Nieobecności można zgłaszać za pośrednictwem messengera lub sms na nr: 690 964 474

ZAPISY

Zapraszamy do kontaktu poprzez messengera lub mailowo.

Nasz sensei Patryk – karate Kyokushin – prowadzeniem zajęć karate zajmuje się od 15 lat. Ma ukończonych wiele kursów z zakresu prowadzenia zajęć i metodyki treningowej. Aktywny zawodnik z tytułem mistrza Polski i brązowym medalem mistrzostw świata. A najważniejsze – dzieci go uwielbiają 🙂