Co to jest zumba?

Zumba to muzyka, ludzie, pasja oraz ruch. Poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje w nas jeszcze długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Zumbie towarzyszy bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych.

KIEDY?

☀️Jeśli chcesz wyskakać wszystkie problemy tego świata, pośmiać się i powygłupiać (tak, tak, czasem będą wygłupy ) to zapraszamy w poniedziałki o 11:00.
Kiedy Ty będziesz bawić się i tańczyć my zajmiemy się Twoim dzieckiem.  Wstęp na salę zabaw w godzinach zumby jest gratis.

☀️Jeśli chciałabyś poruszać się i Twoja pociecha mieści się w nosidełku lub chuście to zapraszamy w czwartki na 11:00. Żadnego szaleństwa (no może odrobinka ), spokojniejsza i cichsza muzyka i jeszcze prostsze kroki sprawią, że oboje polubicie ten typ bujania.

CENNIK ZAJĘĆ:

➡️ 40 zł wejście jednorazowe
➡️ karnet 4 wejścia 130 zł
➡️ karnet 8 wejść 240 zł

ZAPISY:  poprzez messengera lub mailowo

Dla kogo jest Zumba?

Zumba jest zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć. Ten spontaniczny trening wprawił w zachwyt ludzi w wielu krajach na świecie. Kroki taneczne są bardzo łatwe do naśladowania, nie trzeba umieć tańczyć by dobrze się bawić. Zumba daje też możliwość dostosowania intensywności treningu do swoich indywidualnych potrzeb i umiejętności. Wystarczy uważnie patrzeć na instruktora i go naśladować – wykonywane ruchy wcale nie muszą być idealne i profesjonalne! Najważniejszy jest ruch i świetna zabawa!

Zumba – idealny sposób na spalanie kalorii?

Zumba to trening dla duszy i dla ciała. W trakcie ćwiczeń do pracy są angażowane prawie wszystkie mięśnie ciała w tym samym czasie, dzięki temu efekt wizualny zauważalny jest na każdej części ciała! Treningi poruszają mięśnie, o których każdy z nas zapomina. W trakcie treningów nie odczuwamy bólu, a co więcej, nawet nie wiemy, która część naszego ciała pracuje. Zumby nie można porównać do treningu na siłowni, ale systematyczny taniec z elementami fitnessu sprawi, że nasza sylwetka stanie się smuklejsza, a my przy okazji spalimy zbędną tkankę tłuszczową i poprawimy naszą kondycję.

Kto poprowadzi Zumbę?

Zumbę w naszej klubokawiarni poprowadzi Daria Szemraj. Niezwykle roztańczona, energetyczna i optymistyczna trenerka. Daria jest licencjonowaną instruktorką Zumba Fitness, Zumba Gold oraz członkinią międzynarodowej organizacji zrzeszającej instruktorów Zumba Instructor Network.