Scroll Top
 BABY ENGLISH

czyli język angielski dla maluchów  Baby English wspiera ogólny rozwój dziecka, a dzięki piosenkom, zabawom i rymowankom przygotowuje dziecko do mówienia. Dzieci osłuchują się z językiem angielskim, i łatwiej przyswajają go w przyszłości.

Zajęcia w naszej klubokawiarni poprowadzi Katarzyna Konera, która już od 11 lat uczy z sukcesami języka angielskiego i hiszpańskiego. Z wykształcenia jest  tłumaczem języków specjalistycznych, w praktyce pasjonatką nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych w biznesie. Ma doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów Cambridge (Starters, Movers Flyers, FCE, LCCI), egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalisty, matury podstawowej i rozszerzonej.

Jest absolwentką kierunku tłumaczenie specjalistyczne na Uniwersytecie Warszawskim, z którego uzyskała tytuł magistra. Ukończyła również studia podyplomowe Business Studies in English (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz szkolenie i liczne kursy.

CENNIK

Rozkład zajęć znajdziecie w zakładce harmonogram.
☀️ 40 zł /1 spotkanie
☀️ 120 zł/4 spotkania

Karnety są ważne 4 kolejne zrealizowane przez naszych instruktorów zajęcia (zazwyczaj ok. 30 dni).
Można je przedłużyć w przypadku choroby dziecka – 1 raz.🌡Odrabiamy karnet jako 5-te zajęcia (pierwsze zajęcia wypadające po zakończeniu karnetu).

Nieobecności można zgłaszać za pośrednictwem messengera lub sms na nr:
690 964 474

ZAPISY

Czy są tu rodzice maluszków do lat 4, którzy chcieliby uczestniczyć wraz z nimi w zajęciach angielskiego ?🧐🧐
Zapraszamy do kontaktu poprzez messengera lub mailowo.