Hola!

Pragniemy Was zaprosić na hiszpańską przygodę – pełną pasji podróż z drugim najpowszechniej używanym językiem na świecie 🇪🇸🌏 – włada nim ponad 400 mln ludzi w 20 krajach na świecie. Hiszpański jest łatwo przyswajalny w nauce. Jest to język pięknie brzmiący, a co za tym idzie, przyjemnie się go słucha. Przez wielu język hiszpański jest uznawany za niezwykle romantyczny. Również biznesowo język hiszpański jest wartościowy. To w końcu oficjalny język m.in. ONZ, NZ czy UE.

CENNIK

Utworzyliśmy dla Was aż 4 grupy:

☀️Firme – zajęcia dla dorosłych, grupa początkująca, 1 lekcja: 60 zł, pakiet: 240 zł/4 kolejne lekcje
☀️Hola – zajęcia dla dzieci 6+, grupa początkująca, 1 lekcja: 70 zł – w dniu zajęć, 60 zł – przedpłata, pakiet: 240 zł/4 kolejne lekcje
Dla grupy kontynuującej poprzedni rok 20 zł zniżki/karnet miesięczny

karnety dla dzieci:
Karnety są ważne 4 kolejne zrealizowane przez naszych instruktorów zajęcia (zazwyczaj ok. 30 dni).
Można je przedłużyć w przypadku choroby dziecka – 1 raz.🌡Odrabiamy karnet jako 5-te zajęcia (pierwsze zajęcia wypadające po zakończeniu karnetu).

Harmonogram

Harmonogram zajęć dostępny jest tutaj.

PROWADZĄCY

Zapraszamy na przygodę z językiem hiszpański dzieci i ich rodziców. W trakcie zajęć dla dorosłych możecie pozostawić pod opieką swoje dziecko.

Zajęcia w naszej klubokawiarni z języka hiszpańskiego poprowadzi Katarzyna Konera, która już od 11 lat uczy z sukcesami języków angielskiego i hiszpańskiego. Z wykształcenia jest  tłumaczem języków specjalistycznych, w praktyce pasjonatką nauczania dzieci, młodzieży a zwłaszcza dorosłych w biznesie. W zakresie języka hiszpańskiego ma doświadczenie w przygotowaniu m.in. do DELE oraz matury rozszerzonej.

Jest absolwentką kierunku tłumaczenie specjalistyczne Uniwersytetu Warszawskiego, z którego uzyskała tytuł magistra. Ukończyła również studia podyplomowe Business Studies in English (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz szkolenie i liczne kursy z nauczania w biznesie.  Uzyskała również licencjat na kierunku iberystyka (SWPS) .

Zapisy i informacje

📌 W związku z ograniczoną ilością miejsc – zapraszamy do zapisów 📩 przez messengera lub mailowo. Jeśli z żadną z grup się nie identyfikujecie, a chcielibyście skorzystać z zajęć również prosimy o kontakt.

Nos vemos 😍⚓️