WARSZTATY LEŚNEJ STOLARNI

Prowadzone przez by Forest warsztaty techniczno-przyrodnicze Leśnej Stolarni są dedykowane nie tylko dzieciom🦗🌲🌳🌿🍀🌿 To cudownie rodzinne spotkania.
🍀🍀🍀 Damy Wam impuls do leśnych wędrówek, w zgodzie z nurtem Leśnej Edukacji. Zajęcia te są prowadzone głównie w oparciu o roczny cykl przyrodniczy.

Najważniejszą część takich warsztatów stanowią zajęcia stolarskie. Tak! Pozwalamy dzieciom machać młotkiem  🔨 i nie tylko 🔧🔩 🙃 Dzieciaki, poza oczywistą radością z tworzenia, uczą się wkładania w pracę wysiłku, wytrwałości, cierpliwości i precyzji.

Co zrobimy ? 🙃🧐 Wrzesień- domki dla owadów i skrzynki na jabłka. W listopadzie ozdoby patriotyczne i karmniki dla ptaków. W grudniu szopki z listewek lub choinki itd. Możemy wspólnie robić: płotki do ogródka, półki na książki i wiele innych… 🍀🍀🍀 Będzie radość 

 

CENNIK

Orientacyjny koszt udziału w warsztatach (może zmieniać się lekko w zależności od realizowanego projektu:

➡️  zajęcia warsztatowe dla dzieci przedszkolnych/szkolnych: 55-60 zł (w zależności od przedmiotu)
w tej cenie: warsztaty + wejście na salę zabaw bez limitu w dniu warsztatów
grupy do 14 uczestników

➡️ warsztaty rodzinne 45 minut  (dziecko szkolne + rodzic): 55-65 zł/ parę
w cenie: 45 min. warsztatów, stworzenie własnego  przedmiotu (taboret, skrzynka, półka itd.) i wstęp na salę zabaw bez limitu w dniu warsztatów

➡️  zaawansowane warsztaty rodzinne 90 minut  (dziecko szkolne + rodzic): 75 zł/ parę
małe grupy – do 10 uczestników
w cenie: 90 min. warsztatów, stworzenie własnego  przedmiotu (taboret, skrzynka, półka itd.) i wstęp na salę zabaw bez limitu w dniu warsztatów

MIEJSCE I CZAS

Zajęcia dostosowane są dla dzieci w wieku od 3 do 100 lat 🙂 W naszej klubokawiarni będą organizowane jako cykliczne weekendowe warsztaty.
Czasem na miejscu, czasem na terenie lasu, połączone będą z grami terenowymi lub plenerowymi warsztatami. Będziemy się nimi bawić i czerpać garściami z tego zamiłowania do lasu 🦗🌲🌳🌿🍀 Wszelkie formy warsztatów będą ogłaszane z wyprzedzeniem na naszym FB oraz w kalendarium na naszej stronie WWW (link).

Na warsztaty będą obowiązywały zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

ZAPISY I INFORMACJE

📌 W związku z ograniczoną ilością miejsc – zapraszamy do zapisów 📩 przez messengera lub mailowo. Jeśli z żadną z grup się nie identyfikujecie, a chcielibyście skorzystać z zajęć również prosimy o kontakt.

ZDJĘCIA Z INNYCH ZAJĘĆ LEŚNEJ STOLARNI

Zdjęcia z zajęć Leśna Stolarnia, jak również innych zajęć, możesz zobaczyć również w dziale Galeria.

GDZIE JESZCZE?

👉 Zapraszamy do współpracy w zakresie warsztatów przedszkola, żłobki i szkoły 

👉 Warsztaty mogą być realizowane jako atrakcja urodzinowa 🎊 – szczegóły w ofercie urodzinowej.